Benefis prozaika, poetki pani Bronisławy Betlej

benefis 2015,Jeśli się żyje to czas dany w darze mnogość doznań przynosi..." /,,Filozofia życia" Bronisława Betlej

W sobotni wieczór 12 grudnia 2015 r. uczniowie klas: III TŻ - Szymon Bożek, Sebastian Rygiel, Łukasz Nowiński, II TŻ - Justyna Raś, Weronika Korfanty byli uczestnikami benefisu prozaika, poetki pani Bronisławy Betlej.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu sala wypełniona była po brzegi zaproszonymi gośćmi oraz sympatykami i miłośnikami poezji, tej znanej w całej Polsce poetki. Wieczór pełen lirycznych recytacji i wspomnień uświetniały koncerty muzyków, a nasi uczniowie zajęli się oprawą gastronomiczną, serwowali ciasta i gorące napoje. W podziękowaniu zostali obdarowani przez poetkę tomikiem poezji pt. ,,Rozmowy z milczeniem", który został opatrzony dedykacją i autografem.
Uczniowie naszej szkoły jak zwykle stanęli na wysokości zadania, za co należą się im serdeczne podziękowania.

Za przygotowanie imprezy odpowiedzialne były panie: A. Gonet, A. Kustroń, H. Szpiłyk.