Występy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Występy

admiratio khs 2015W poniedziałek 21 grudnia 2015 r. w stołówce Krośnieńskich Hut Szkła w Krośnie, na zaproszenie Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Krośnie, zespół Admiratio uświetnił „Spotkanie Wigilijne" dla przedstawicieli wymienionej instytucji, prezentując program pt. „ W ten świąteczny czas...".


Zespół Admiratio wystąpił w składzie: Justyna Marosz, Angelika Noga, Halina Bereza, Julia Bereza, Karolina Dytko, Aleksandra Gancarz, Beata Turczyńska, Mateusz Malina oraz opiekun zespołu Wojciech Bazan.
Świąteczny program bardzo się wszystkim podobał, a zgromadzona licznie publiczność nagrodziła nasz zespół gromkimi brawami. Dla zespołu, który od września br. występuje w nowym składzie, było to nowe – ciekawe doświadczenie, które z pewnością zapadnie na długo w pamięci. Ponadto zespół Admiratio po raz kolejny mógł promować naszą szkołę w środowisku lokalnym oraz zaprezentować się szerszej publiczności.

Opracował: Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.