Występy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Występy

admiratio apel 2015W dniu 22 grudnia 2015 r. dla całej społeczności naszej szkoły odbył się Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Młodzież należąca do Zespołu Admiratio pod kierunkiem p. Wojciecha Bazana przygotowała program świąteczny: „Tradycje i zwyczaje Bożonarodzeniowe w Polsce i na Ukrainie".

Była to dobra okazja wprowadzenia wszystkich w świąteczną atmosferę, tym bardziej, że w tym dniu w naszej szkole odbywały się również „Wigilie klasowe".
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Zespół Admiratio składa całej społeczności szkolnej najlepsze życzenia w języku polskim i ukraińskim:

„Niech nie powtarza się chłód Betlejem, a tylko jego miłość".
W tę nadchodzącą świętą noc Miłości, noc Przebaczenia, noc kiedy „Bóg się rodzi, moc truchleje" życzymy Wszystkim błogosławieństwa Bożej Dzieciny na każdy dzień Nowego Roku. Niech narodzone Dziecię ześle Wam łaskę zdrowia, nadziei i wewnętrznego spokoju, a święta niech będą prawdziwym, chrześcijańskim przeżyciem i spełnieniem nieustannego dążenia człowieka do szczęścia.

Сердечно вітаємо Вас з Різдвом Христовим! Чудо народження Сина Божого Ісуса Христа єднає нас у радості, утверджує в серцях віру, сповнює душу і розум благими намірами, надихає на добро і милосердя. Зичимо Вам родинного затишку, миру, любові й радості. Нехай Божа ласка буде завжди з Вами! Веселих різдвяних свят! З повагою та теплими побажаннями всі учасники гурту Admiratio

Opracował: Wojciech Bazan
wraz z zespołem

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 157 gości oraz 0 użytkowników.