Występy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Występy

wieczorek debiutow 2016W dniu 14 marca 2016 roku do naszej szkoły zostali zaproszeni rodzice uczniów klas I technikum usług fryzjerskich oraz technikum żywienia i usług gastronomicznych. Gościliśmy również rodziców wraz z dziećmi, które w tym roku chcą podjąć naukę w naszej szkole.

Z tej okazji – młodzież z w/w klas – działająca w Zespole Admiratio pod czujnym okiem Pana Wojciecha Bazana przygotowała program artystyczny pt. „Być kobietą...". Uczniowie z klasy fryzjerskiej przygotowali pokaz fryzur i mody. Natomiast klasa gastronomiczna przygotowała stół szwedzki z różnymi zakąskami oraz okolicznościowy stół wielkanocny. W specjalnie przygotowanej kawiarence rodzice podejmowani byli kawą oraz różnymi słodkościami.Goście byli zachwyceni umiejętnościami swoich pociech, jakie nabyły w ciągu półrocznej nauki w naszej szkole. Za przygotowanie tego spotkania odpowiedzialne były Panie: Danuta Gnap, Lilianna Sawaryn, Małgorzata Ciereszyńska, Alicja Kus, Elżbieta Matusz, Agata Paradysz i Elżbieta Jaracz.

Opracowali: Danuta Gnap, Alicja Kus i Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.