Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Artykuły

ERASMUS+ Kształcenie i szkolenia zawodowe VET

Koordynator projektu p. Paweł Cisoń dnia 21.06.2016 r. w trakcie konferencji " ERASMUS+ Kształcenie i szkolenia zawodowe VET" zorganizowanej, przez Fundację Prawnikon, na zlecenie FRSE Narodowej Agencji Programu Erasmus+ wystąpił w roli prelegenta. Temat wystąpienia: Zasady finansowania i realizacji projektów VET. Swoje wystąpienie koordynator oparł na realizowanym przez naszą szkołę projekcie "Międzynarodowy dialog zawodowy".

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Odwiedza nas 182 gości oraz 0 użytkowników.