Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Artykuły

Dzień Edukacji Narodowej

den 201613 października 2016 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w godzinach popołudniowych, w stołówce Krośnieńskich Hut Szkła w Krośnie odbyło się „Uroczyste spotkanie” nauczycieli, pracowników administracji i obsługi naszej szkoły, na którym obecni byli również licznie przybyli Goście.


Wśród przybyłych byli m.in.: Zastępca Prezydenta Miasta Krosna P. Tomasz Soliński, Dyrektor Handlowy „sieci sklepów S” P. Wiesław Mezglewski, Przedstawiciele Rady Rodziców, a także emerytowani nauczyciele i pracownicy ZSP Nr 2.
Niniejsze spotkanie uświetnił występ Zespołu Admiratio, który przedstawił program słowno – muzyczny „Ciekawostki z życia kobiet i mężczyzn”. Spotkanie upłynęło wszystkim w miłej i sympatycznej atmosferze.

Opracował:
mgr Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.