Śląski Festiwal Fryzjerski

festiwal fryz 2016W dniu 27 listopada uczniowie klas fryzjerskich wraz z opiekunami Panią Barbarą Kozdraś i Danutą Gnap uczestniczyli w Śląskim Festiwalu Fryzjerskim w Katowicach.

Ta cykliczna impreza, która na stałe już wpisała się w kalendarz imprez branżowych jest niezwykłą, praktyczną lekcją dla naszych uczniów. Idealną okazję do rozszerzenia swoich zainteresowań oraz umiejętności zawodowych uczniowie mieli podczas śledzenia niezwykle ciekawych prezentacji nowinek, najnowszych stylów i trendów na nadchodzący sezon oraz spektakularnych pokazów na scenie edukacyjnej. Udział w tym niecodziennym wydarzeniu daje niepowtarzalną możliwość zetknięcia się z wielkim światem kreatorów, nowości i kierunków rozwoju tak bardzo prężnej branży jaką jest fryzjerstwo.