Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Artykuły

XXVI Konkurs Kolęd i Pastorałek Pogranicza

konkurs koled 201713 stycznia 2017 r. w Sali Widowiskowej Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się XXVI Konkurs Kolęd i Pastorałek Pogranicza.

W konkursie wzięło udział ponad 50 uczestników w czterech kategoriach wiekowych:
• Kategoria I – Szkoły Podstawowe (kl. I – III)
• Kategoria II – Szkoły Podstawowe (kl. IV – VI)
• Kategoria III – Gimnazja
• Kategoria IV – Szkoły Ponadgimnazjalne.
Zgodnie z regulaminem konkursu uczestnicy prezentowali jeden utwór z zarejestrowanym na płycie CD podkładem, bez dogrywanego wokalu. (kolęda tradycyjna, pastorałka lub piosenka bożonarodzeniowa) Powołane przez organizatorów Jury oceniało wykonawców w oparciu o następujące kryteria: warunki głosowe, muzykalność, interpretacja, dykcja oraz ogólny wyraz artystyczny. Konkurs przebiegał na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. W konkursie naszą szkołę w tym roku reprezentowała uczennica należąca do Zespołu Admiratio: Beata Turczyńska pod kierunkiem P. mgr Wojciecha Bazana. Zaśpiewała Ona piosenkę Bożonarodzeniową „Znak pokoju” i był to bardzo dobry występ. W naszej kategorii wiekowej Jury nie przyznało pierwszego miejsca, ale drugie miejsce ex aequo zajęła wraz z inną uczestniczką, nasza uczennica Beata Turczyńska. Jest to wspaniały sukces. Dlatego z udziału w konkursie jesteśmy bardzo zadowoleni i jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej pracy.

Opracował:
mgr Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.