Baza Pracodawców

GIMNAZJALISTO !!!

Warunkiem przyjęcia do Branżowej Szkoły I Stopnia jest uzyskanie praktyki w wybranym zawodzie. Uzyskanie praktyki powinno być potwierdzone zaświadczeniem wydanym przez pracodawcę (pracownik młodociany). Stworzona baza praktyk ułatwi Wam kontakt z potencjalnym pracodawcą.  Jednocześnie informujemy, iż nasza szkoła zapewnia praktyczną naukę zawodu na kierunkach: fryzjer, kucharz.

PRZEDSIĘBIORCO !!!

W związku z rozszerzeniem działalności promocyjnej naszej szkoły planujemy utworzyć bazę firm szkolących uczniów zasadniczej szkoły zawodowej i technikum, umieścić ją na stronie internetowej (zsp2krosno.pl) oraz w materiałach informacyjnych. Działanie to ma na celu ułatwienie kontaktu obecnych i przyszłych uczniów z Państwa firmami np. podczas poszukiwania miejsca praktyki zawodowej. Dla Państwa będzie to również dodatkowa forma reklamy firmy. Prosimy o przekazanie danych firmy osobiście w sekretariacie szkoły, drogą pocztową lub poprzez uczniów. Mile widziane są również zdjęcia z praktyk uczniowskich przesłane drogą e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Równocześnie zapewniamy, że ww. dane zostaną umieszczone tylko w przypadku wyrażenia pisemnej zgody znajdującej się poniżej. Dziękujemy za współpracę.

DANE ADRESOWE SZKOŁY

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie