Rok Szkolny 2010/2011
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Rok Szkolny 2010/2011

Lekcje samorządowe

23 maja 2011 roku w Urzędzie Miasta Krosna, w ramach programu „Lekcje samorządowe” uczniowie ZSP Nr 2 poprowadzili lekcję na temat: Afryka – nasza wspólna sprawa. Działalność społeczności lokalnej na rzecz Afryki. Program skierowany jest do uczniów szkól ponadgimnazjalnych, a za cel stawia sobie poszerzenie wiedzy na temat problemów środowiska lokalnego i świata oraz stworzenie możliwości żywego kontaktu władz miasta i młodzieży. Lekcja prowadzona przez uczniów naszej Szkoły wzbudziła wielkie zainteresowanie i sprowokowała do dyskusji na temat trudnej sytuacji życiowej mieszkańców Afryki i możliwości pomocy dla tego rejonu Ziemi. W przygotowanie i prezentację tematu zaangażowali się uczniowie klasy III TG: Marzena Czubska, Joanna Kielar, Ada Czekańska, Ewa Przybylska, Kamil Grunt oraz Daniel Liszka z klasy III TK/F i gościnnie absolwentka naszej szkoły Marta Stadler, która wzbogaciła lekcję występem artystycznym. Miło Nam było także gościć na lekcji współpracujące przy jej przygotowaniu siostry Klawerianki: s. Jolantę i s. Agatę, którym serdecznie dziękujemy za pomoc. Opiekunem grupy i szkolnym koordynatorem lekcji była p. Joanna Chudy.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.