Rok Szkolny 2010/2011
OFERTA NA ROK 2018/2019!

Rok Szkolny 2010/2011

Lekcje samorządowe

23 maja 2011 roku w Urzędzie Miasta Krosna, w ramach programu „Lekcje samorządowe” uczniowie ZSP Nr 2 poprowadzili lekcję na temat: Afryka – nasza wspólna sprawa. Działalność społeczności lokalnej na rzecz Afryki. Program skierowany jest do uczniów szkól ponadgimnazjalnych, a za cel stawia sobie poszerzenie wiedzy na temat problemów środowiska lokalnego i świata oraz stworzenie możliwości żywego kontaktu władz miasta i młodzieży. Lekcja prowadzona przez uczniów naszej Szkoły wzbudziła wielkie zainteresowanie i sprowokowała do dyskusji na temat trudnej sytuacji życiowej mieszkańców Afryki i możliwości pomocy dla tego rejonu Ziemi. W przygotowanie i prezentację tematu zaangażowali się uczniowie klasy III TG: Marzena Czubska, Joanna Kielar, Ada Czekańska, Ewa Przybylska, Kamil Grunt oraz Daniel Liszka z klasy III TK/F i gościnnie absolwentka naszej szkoły Marta Stadler, która wzbogaciła lekcję występem artystycznym. Miło Nam było także gościć na lekcji współpracujące przy jej przygotowaniu siostry Klawerianki: s. Jolantę i s. Agatę, którym serdecznie dziękujemy za pomoc. Opiekunem grupy i szkolnym koordynatorem lekcji była p. Joanna Chudy.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 495 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin