Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/Konkurs_Wojewódzki_w_Rzeszowie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Konkurs Wojewódzki w Rzeszowie

Dnia 13 marca w szkole ZDZ Rzeszów uczennice naszej szkoły z kl. III F i kl. I C/F pod opieką P. Celiny Luli brały udział w Konkursie Wojewódzkim pt. ,,W krainie zmysłowości”.

Młodzi fryzjerzy wykorzystywali różne techniki upięć, pukli, plecionek , które wspaniale zdobiły fryzury. Konkurs ten miał charakter warsztatowy, aby uczennice miały możliwość rozwijania umiejętności. Uczennice naszej szkoły otrzymały za udział w konkursie dyplomy oraz statuetki.

Opracowała: Celina Lula

{gallery}AKTUALNOSCI/Konkurs_Wojewódzki_w_Rzeszowie{/gallery}