Stypendia Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej

stypendium PRM 2015W środę 18 listopada 2015 r. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej uczniom szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego.

Uroczystego wręczenia dyplomów stypendialnych dokonali Pani Małgorzata Chomycz-Śmigielska Wojewoda Podkarpacki i Pan Jacek Wojtas Podkarpacki Kurator Oświaty. Stypendia przyznano uczniom szkoły maturalnej, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i uzyskali najwyższą średnią ocen w swojej szkole. Wśród laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły Natalia Raś. GRATULUJEMY!