Rok Szkolny 2009/2010
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2009/2010

Występ Zespołu Admiratio w Bibliotece Pedagogicznej

W dniu 12 maja 2010r. zespół Admiratio wystąpił w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej w Krośnie na zaproszenie Pani Dyrektor i pracowników biblioteki, z okazji „Tygodnia Bibliotek”.

Zespół przedstawił program słowno – muzyczny „Watoto wa Africa – Dzieci Afryki” w ramach Projektu Misyjnego dotyczącego przybliżania tematyki misyjnej i wspierania dzieł misyjnych. Zespół Admiratio wystąpił w składzie: Diana Patla, Justyna Michna, Joanna Mazurek, Karolina Ekiert, Kinga Śnieżek, Katarzyna Prajsnar, Sabina Gonet, Martyna Frankiewicz, Iwona Janas, Małgorzata Wojnowska (wszystkie z kl. II TF), Justyna Chudy (kl. III TH), Daniel Rachwał (kl. II TF/K) oraz opiekun zespołu mgr Wojciech Bazan

Przedstawiony program bardzo się wszystkim podobał, a zgromadzona licznie publiczność – pracownicy biblioteki na czele z Panią Dyrektor oraz zaproszeni uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 i Szkoły Muzycznej w Krośnie, nagrodziła nasz zespół gromkimi brawami. Było to dla nas bardzo miłe spotkanie, które pozostanie nam na długo w pamięci. Mogliśmy po raz kolejny promować naszą szkołę w środowisku lokalnym oraz zaprezentować się szerszej publiczności.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.