Rok Szkolny 2010/2011

Rok Szkolny 2010/2011

Pożegnanie Klas Maturalnych

29 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych. W bieżącym roku szkolnym mury naszej szkoły opuścili uczniowie klas:

IV TF - wychowawca mgr Agata Majka, IV TH -  wychowawca mgr inż. Agata Betlej, IV TK - wychowawca mgr Wioletta Lenik. Pożegnanie absolwentów odbyło się w obecności dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego oraz uczniów. Najlepsi uczniowie odebrali z rąk Pani Dyrektor mgr inż. Sławomiry Leśniak oraz wychowawców klas wyróżnienia i pamiątkowe dyplomy za swoje osiągnięcia. Młodsi koledzy z klas III technikum przygotowali na tę okazję krótki program artystyczny pod kierunkiem mgr Danuty Gnap i mgr Wojciecha Bazana.