Rok Szkolny 2011/2012
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2011/2012

Podpisanie Deklaracji o Współpracy Partnerskiej

W dniu 30 września 2011 roku w siedzibie naszej szkoły została podpisana deklaracja o współpracy szkół: Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie i Stredná Odborná Škola Podnikania w Preszowie. List intencyjny podpisali dyrektorzy obu szkół: Pani Ewa Starowiejska i Pan Stanislav Kuchta. Porozumienie dotyczy współpracy w zakresie szkoleń młodzieży, kursów doskonalących wiedzę nauczycieli i uczniów oraz wymianę doświadczeń zawodowych.


Na tą okazją nauczyciele przedmiotów gastronomicznych wraz z uczniami klasy II TG i III TG przygotowali poczęstunek w skład menu, którego weszły: sałatka z gyrosem i papryką, półmiski wędlin i serów, jaja w majonezie, pieczywo mieszane, słodki deser, zupa pomidorowa z makaronem, pierogi (ruskie, z kapustą i grzybami, ze szpinakiem i serem) oraz kompot z owoców mieszanych.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Odwiedza nas 174 gości oraz 0 użytkowników.