Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Mikołajkowa niespodzianka dla uczniów klas I W i II W

W dniu 07.12.2011r. wychowawczynie Środowiskowego Hufca Pracy w Krośnie przygotowały mikołajkową niespodziankę dla uczniów klas I W i II W wyróżniających się najlepszą frekwencją.

Wybrani uczniowie wraz z opiekunami panią Magdaleną Czelną, panią Moniką Górską  i panem Pawłem Cisoniem udali się do kręgielni. Młodzież podzielona na trzy grupy rozegrała mini-turnieje w kręgle. Dla większości był to pierwszy kontakt z tą dyscypliną sportu, lecz gra podobała się wszystkim bez wyjątku. Rozgrywki miały charakter towarzyski, dlatego też wyłonienie zwycięzców nie było tak istotne, jak dobra zabawa. Spotkanie zakończono wspólnym posiłkiem. Imprezę sfinansowano z funduszy ŚHP.