Rok Szkolny 2011/2012
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2011/2012

Sukcesy Uczniów ZSP Nr 2 w Krośnie w XXXIV Konkursie Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego

W dniu 19.02.2012 r. w Domu Kultury Mors w Dębicy odbył się XXXIV Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego, który został zorganizowany przez Cech Rzemiosł Różnych w Rzeszowie. Do konkursu zgłosiło się blisko 80 uczniów z: Przemyśla, Rzeszowa, Mielca, Jasła, Dębicy, Krosna i Sanoka.

Adepci sztuki fryzjerskiej startujący w konkursie mieli za zadanie wykonać fryzury na główkach treningowych w następujących kategoriach:

- plecionki warkocze,

- fale,

- fryzura damska kreatywna: dzienna i wieczorowa.

W konkursie wzięło udział pięć uczennic z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
Nr 2 w Krośnie. Cztery z nich szkoli się pod wprawnym okiem mistrzyni fryzjerstwa pani Stanisławy Samborskiej. Są to: Justyna Buczek, Aneta Borek z klasy II F oraz Agata Kaczkowska, Bogusława Szczurek z klasy III F. Natomiast Marzena Koczela uczennica klasy III C/F uczy się zawodu u pani Edyty Zdeb.

Wykonane prace były oceniane pod względem jakości i techniki wykonania oraz pomysłowości i kreatywności. Spośród tak licznej grupy zawodników startujących w konkursie Komisja Konkursowa doceniła umiejętności i pomysłowość uczennic ZSP Nr 2 w Krośnie, nagradzając je następującymi miejscami:

  • I miejsce w kategorii fryzura kreatywna- dzienna i wieczorowa otrzymała Agata Kaczkowska
  • I miejsce w kategorii plecionki i warkocze uzyskała Bogusława Szczurek
  • III miejsce w kategorii fale otrzymała Aneta Borek.

Uczennica Agata Kaczkowska za zdobycie I miejsca w podwójnej konkurencji zakwalifikowała się do konkursu fryzjerskiego na szczeblu ogólnopolskim, który odbędzie się już w marcu w Poznaniu.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.