Rok Szkolny 2011/2012
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2011/2012

Dzień Rzemieślnika

Dnia 16.03.2012 r. w Piwnicy PodCieniami odbyła się 10 Schadzka Cechowa z udziałem przedstawicieli rzemiosła zrzeszonych w Cechu Rzemiosł Różnych w Krośnie, pracowników Muzeum Rzemiosła w Krośnie oraz zaproszonych gości przedstawicieli Urzędu Miasta Krosna z panem prezydentem Bronisławem Baranem na czele oraz dyrekcji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie. W trakcie spotkania odbyło się uroczyste przyjęcie uczniów do rzemiosła. Wypowiadając słowa roty rzemieślniczej uczniowie przysięgali na harap cechowy uczciwość, pracowitość i posłuszeństwo mistrzowi. Podczas schadzki zaprezentowano osiągnięcia uczniów ZSP Nr 2. O swoich pracach konkursowych opowiadali Mateusz Niemczyk – uczeń Marka Bargieła i Łukasz Drzyzga – uczeń Jana Deptucha. Przypomniano również ostatnie osiągnięcia fryzjerek Anety Borek, Agaty Kaczkowskiej i Bogusławy Szczurek - uczennic Stanisławy Samborskiej. Uczniowie ZSP Nr2 na tę okazję przygotowali program artystyczny zatytułowany „Święty Józef – patron rzemieślników”. Całość prowadziła uczennica Iwona Gunia, utwory recytowały: Klaudia Kobak, Diana Patla i Sabina Gonet. Piosenki wykonały: Marta Stadler i Justyna Chudy. Program przygotowany został pod kierunkiem nauczycieli P.Małgorzaty Mercik i P.Moniki Delikat.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.