Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

W Czytelni Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej odbyła się prezentacja książki Antoni Bal – w służbie człowiekowi i miastu.

23 marca 2012 r. w Czytelni Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej odbyła się prezentacja książki Antoni Bal – w służbie człowiekowi i miastu.

Spotkanie zorganizowane zostało przez Krośnieńską Bibliotekę i Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Krośnieńskiej.

Inicjatorem tego wydarzenia, w którym uczestniczyła rodzina Antoniego Bala oraz zaproszeni goście, był Adam Krzanowski – autor cyklu publikacji poświęconych znanym Krośnianom.

Sprawną obsługę gastronomiczną zapewniły uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. ks. St. Szpetnara w Krośnie: Ewelina Oważany i Karolina Piskadło z kl. II TG.

Rodzina Balów