Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Spotkanie Młodych Artystów

W dniu 22.06.2012r. odbyło się uroczyste spotkanie uczestników koła teatralno-wokalnego działającego w Środowiskowym Hufcu Pracy w Krośnie. W skład grupy wchodzą uczniowie z klas I W, II W oraz I K/S. Młodzi artyści oraz kadra wychowawcza spotkali się, aby podsumować dotychczasowe dokonania i omówić zamierzenia na kolejny rok szkolny. Należy podkreślić, że spotkanie było niespodzianką przygotowaną przez wychowawczynie ŚHP i stanowiło formę nagrody za pracę, jaką młodzież włożyła między innymi w przygotowanie montażu słowno-muzycznego pt. „Kocham Cię, życie”. Program ten został zaprezentowany podczas Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego OHP w Krośnie.

Spotkanie rozpoczęto od wspólnego wyjścia do Kina „Sokół” w Krośnie na film pt. „Nad życie”. Jest to przejmująca historia życia i walki z chorobą wybitnej polskiej siatkarki Agaty Mróz. Po seansie pełnym wzruszeń i refleksji,  grupa artystyczna udała się na poczęstunek do restauracji. Przy słodkim deserze omówiono wrażenia po filmie oraz ustalono plan działalności koła na następny rok szkolny.