Rok Szkolny 2011/2012
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2011/2012

Wojewódzka Spartakiada Lekkoatletyczna

W dniu 02.10.2012r na obiektach sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie odbyła się Wojewódzka Spartakiada Lekkoatletyczna Młodzieży OHP. Organizatorem imprezy była Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP. W zawodach wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Natalia Lenart z klasy III W, Monika Boczar z klasy II W oraz Adrian Mach i Paweł Pęcak z klasy III W.

 

Nasze uczennice osiągnęły spektakularne sukcesy w kilku konkurencjach. Monika Boczar zajęła I miejsce w biegu na 400 metrów, III miejsce w skoku w dal oraz II miejsce w rzucie piłeczką palantową. Natalia Lenart zajęła I miejsce w skoku w dal, II miejsce w biegu na 400 metrów, II miejsce w pchnięciu kulą.

Gratulujemy!

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.