Rok Szkolny 2011/2012
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2011/2012

Konkurs Wiedzy Historycznej

W dniu 12 listopada uczniowie klasy II W wzięli udział w konkursie wiedzy historycznej związanej z Narodowym Świętem Niepodległości. Celem konkursu było sprawdzenie poziomu wiedzy uczestników nie tylko na temat święta narodowego, ale także  polskich symboli narodowych.

Przed przystąpieniem do testu uczniowie wysłuchali prelekcji na temat wydarzeń historycznych z 1918 roku, którą wygłosiła nauczycielka historii - pani Małgorzata Mercik. Elementem zajęć była też refleksja nad istotą patriotyzmu oraz znaczeniem polskich symboli narodowych dla współczesnej młodzieży.

Laureatami konkursu zostali: Michał Kołucki – I miejsce, Tomasz Mercik -  II miejsce oraz Jolanta Studzińska - miejsce III. Laureatów wyróżniono nagrodami książkowymi, ufundowanymi przez organizatora – Środowiskowy Hufiec Pracy w Krośnie.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Odwiedza nas 212 gości oraz 0 użytkowników.