Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Wyprawa Misyjna Dzieci po Afryce – Mauretania!

Po wakacyjnej przerwie 10 października 2011r. ponownie zasiedliśmy przy radiowych mikrofonach, aby w audycji „na żywo” opowiedzieć dzieciom, o kolejnym państwie afrykańskim. Tym razem na trasie naszej misyjnej wyprawy, znaleźliśmy się w Mauretanii.

Po raz pierwszy, na antenie radiowej, wystąpiła z nami – Natalia Grzesik z kl. I Technikum Fryzjerskiego. To nowa osoba w naszym zespole. Trzeba powiedzieć, że pomimo tremy, był to Jej świetny „debiut antenowy”.

Zachęcamy młodzież z naszej szkoły do słuchania audycji nadawanych w Radio Fara i odwiedzania jego strony internetowej www.radiofara.pl No i niezapominajce o stronie internetowej naszej szkoły, która zmieniła swoją szatę graficzną i z każdym dniem jest coraz ciekawsza.

A my zapraszamy do słuchania nas 7 listopada br o godz. 19.30

– do usłyszenia.