Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Występ Admiratio VI Festyn Misyjny w Czarnorzekach

W dniu 27 października 2011r., na zaproszenie Szkoły Podstawowej w Czarnorzekach, zespół „Admiratio” wystąpił na VI Festynie Misyjnym pod hasłem: „Indie – kraj lotosu, rikszy i męczeństwa”. Licznie przybyłej publiczności zespół zaprezentował program słowno–muzyczny „Matka Teresa z Kalkuty – Anioł Miłosierdzia”. Nasz występ został przyjęty niezwykle ciepło, czego dowodem były gorące brawa w trakcie programu, jak również po jego zakończeniu.

Dla młodych artystów udział w tym Festynie Misyjnym był wielkim przeżyciem duchowym i dużym wyróżnieniem. Poza tym mogliśmy promować naszą szkołę poza terenem naszego miasta oraz zaprezentować się szerszej publiczności.