Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Kwesta na rzecz krośnieńskiego hospicjum

Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w zbiórkę pieniędzy na rzecz krośnieńskiego hospicjum. Klienci galerii ELIJOT, PORTIUS oraz oddziału sklepu Womar Food „S-8”, którzy wspomogli kwestujących wolontariuszy, za okazaną pomoc zostali obdarowani piernikami. Smakołyki były wypiekane i dekorowane przez uczniów klas gastronomicznych pod okiem nauczycieli zawodu. Do szkolnej akcji wypieku pierników przyłączyli się krośnieńscy rzemieślnicy: P. Marek Bargieł Wytwórnia Ciast i Lodów SANTOS, P. Stanisław i Wiesław Zając Cukiernia Milana – Korczyna, P. Józef Frużyński i Anna Kijek Cukiernia Ania - Chorkówka, P. Jan Deptuch Cukiernia Jagusia - Krosno, P. Waldemar Fejkiel Cukiernia W-Z - Krościenko Wyżne, P. Eugeniusz Kupczyk Cukiernia Kupczyk - Iwonicz, P. Marian Krukierek Piekarnia Krukierek - Krosno, P. Wiesława Sajdak Piekarnia Sajdak - Zręcin, P. Józef Kiełtyka Piekarnia Kiełtyka - Łężany oraz  P. Marta Urbanowicz-Matelowska,  koordynator z ramienia Cechu Rzemiosł Różnych w Krośnie.