Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

"Krosno Gra"

W dniu 02.06.2012 r o godzinie 13.30 zbiórką wszystkich drużyn rozpoczęła się pierwsza gra miejska "Krosno Gra" zorganizowana przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza pod patronatem Urzędu Miasta Krosna. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krośnie wystawił dwie drużyny: "Wiewióry" i "Borsuczki". Drużyny do konkursu przygotowała Pani Magdalena Glazar. W skład drużyny "Wiewiór" wchodzili: Kamila Kościółko, Natalia Filip, Katarzyna Soboń, Grzegorz Stojak.  W skład drużyny "Borsuczków" wchodzili: Helena Grancea, Renata Faliszek, Tomasz Zgłobicki, Magdalena Glazar. Zadaniem każdej z drużyn było prawidłowe  przejście trasy Gry. Każda drużyna rozpoczęła przejście swojej trasy o tej samej godzinie, ale od  wykonania innego zadania. Zadań do wykonania było siedem, najpierw koniecznym okazało się odszyfrowanie zagadki, do kolejnego przystanku kontrolnego. Dodam, że miejsca do których należało dotrzeć były zaszyfrowane w zagadkach i położone  w różnych częściach miasta Krosna. Po dotarciu na miejsce należało wykonać zadanie dodatkowe. Naszym drużynom nie udało się osiągnąć podium brakło nam jednego punktu, ale za to byliśmy drużyną, która w najkrótszym czasie pokonała przygotowaną przez organizatorów trasę. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody pocieszenia, a co najważniejsze doskonale się bawili.