Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Spotkanie podsumowujące realizację projektu z władzami Miasta

Dnia 8 czerwca w Sali Narad Rady Miasta Krosna odbyło się spotkanie podsumowujące realizację projektu z władzami Miasta na czele z przewodniczącym Rady Miasta Krosna Panem Stanisławem Słysiem, zastępcą Prezydenta Miasta Krosna Panem Tomaszem Solińskim.

W spotkaniu uczestniczyli ponadto naczelnik Wydziału Edukacji Pani Grażyna Gregorczyk, inspektor Pani Anna Szajna, przedstawiciele Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie Pan Adam Sasiela  Prezes Zarządu, Pan Emil Kunysz Przewodniczący Rady oraz  Pan Jerzy Głodowski, a także Pan Marek Bargieł  Starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Kośnie, Pan Czesław Matelowski pracownik Cechu a także przedstawiciele pracodawców  u których młodzież odbywała praktyki- Pani Stanisława Samborska, Pan Marek Bargieł,  Pan Stanisław Kopacz, Pan Tadeusz Wal. Celem spotkania była wymiana  doświadczeń i opinii na temat  odbytych praktyk, udziału w imprezach kulturalno-sportowych oraz  porównanie  systemu kształcenia zawodowego w Polsce i we Francji.

Zakłady rzemieślnicze , w których młodzież francuska odbywała praktyki zawodowe

• Wytwórnia Ciast i Lodów „SANTOS” Marek Bargieł
  • Cukiernia „ JAGUSIA” S.C. A. Deptuch, Z. Deptuch. I. Deptuch
  • Piekarnia KOPACZ  - Stanisław Kopacz
  • Restauracja TWIST - Tadeusz Wal
  • Zakład Przetwórstwa Mięsnego WISŁOK - B. Jabłoński S.j.
  • Salon Fryzjerski – Gabinet Kosmetyczny - Stanisława Samborska