Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Spotkanie klasy IF z przedstawicielem Miejskiej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej

W dniu 24.10.2012r. odbyło się spotkanie klasy IF z przedstawicielem Miejskiej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, panem Sławomirem Pietraszewskim. Podczas zajęć młodzież miała okazję poznać podstawowe zasady komunikacji interpersonalnej, która jest kluczem do dobrego porozumiewania się. Ponadto  dowiedziała się jak się zachowywać, by ułatwić wzajemne zrozumienie a także jakie są niezbędne umiejętności potrzebne do rozwiązywania sytuacji konfliktowych. Wychowankowie mieli okazję poszerzenia własnej wiedzy co do strategii radzenia sobie w rozwiązywaniu konfliktów i wzajemnych nieporozumień.