Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Nasza młodzież na Krosnieńskich Spotkaniach Teatralnych

W dniach od 8 do 20.11.2012 r. w RCKP odbywają się Krośnieńskie Spotkania Teatralne. W związku z tym,  nauczyciele wraz z uczniami ZSP NR 2 w Krośnie przygotowali oprawę gastronomiczną :

1) przygotowanie stołu jesiennego, herbacianego i kawowego przez nauczycieli przedmiotów gastronomicznych E.Matusz, A.Paradysz wraz z uczniami kl. IIITG,

2) wypiek drobnych ciasteczek z lukrem – nauczyciele przedmiotów gastronomicznych E.Jaracz, A.Kus wraz z uczniami kl. IIITG,

3) obsługa gastronomiczna gości biorących udział w spotkaniach teatralnych – nauczyciele przedmiotów gastronomicznych: E.Matusz, A.Paradysz, E.Jaracz, A.Kus wraz z uczniami z klas IIITG, IVTG, IITG i ITŻ.

Opiekę nad młodzieżą w poszczególnych dniach będą również sprawować nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących: D.Dratwa, E.Starowiejska, M.Dubiel-Raś, M.Ciereszyńska, M.Płatek, P.Płatek, W.Mercik, Ł.Juszczęć, P.Szuryn, J.Kaszubska, W.Lenik.