Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Apel z okazji Dnia Nauczyciela

12.10.12 o godz. 12.00 odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Część historyczną przygotowało Koło Artystyczne pod kierunkiem p. Moniki Delikat i p. Małgorzaty Mercik. Uczennice klasy IV TFB – Sylwia Węgrzyniak, Natalia Filip i Dominika Gałuszka przedstawiły dzieje Komisji Edukacji Narodowej. Nastąpiła potem część artystyczna, przygotowana przez Koło Satyryczne pod kierunkiem p. Piotra Szuryna. Przedstawiono piosenkę kabaretu „Napad” pt. „Jestem biedronką”, w której wystąpili – Bartosz Gierlasiński, Bartłomiej Bielawa i Mateusz Topolski z kl. I TŻ oraz Maciej Żółkiewicz z kl. I K/W, a także skecz „Kabaretu Moralnego Niepokoju” – „Drzwi”, w którym dwie role obsadzili – Iwona Gunia z kl. III TG oraz Maciej Żółkiewicz z kl. I K/W.

Po występie młodzieży głos zabrała p. dyrektor Ewa Starowiejska, dziękując za przygotowanie apelu oraz wręczając wybranym nauczycielom nagrody dyrektora szkoły.