Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

29 października 2012 r. w naszej szkole odbyła się Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności, której tegorocznym tematem jest "Żywność tradycyjna i kuchnie narodowe". Do olimpijskich zmagań przystąpili uczniowie z kl. III TK/F kształcący się w zawodzie kucharz. Ich zadaniem było rozwiązanie testu obejmującego wiadomości z zakresu zasad żywienia i technologii gastronomicznej. Najwyższy wynik uzyskały uczennice: Magdalena Kuśnierczak i Marcelina Wójtowicz.

W dalszym etapie Komisja Okręgowa Olimpiady dokona kwalifikacji uczestników. Jeżeli nasze uczennice przejdą pomyślnie ten etap, będą reprezentowały naszą szkołę w eliminacjach okręgowych, które odbędą się w styczniu w Rzeszowie. Już dziś trzymamy kciuki!!!

Za organizację i przebieg olimpiady odpowiedzialne były p. Alicja Kus i Elżbieta Jaracz.