Rok Szkolny 2013/2014

Rok Szkolny 2013/2014

Rekrutacja na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie ogłasza nabór na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe w zawodach:

a)      Kucharz, Technik żywienia i usług gastronomicznych,  – kwalifikacja T.6 Sporządzanie potraw i napojów,

b)      Fryzjer, Technik usług fryzjerskich,  – kwalifikacja A.19 – Wykonywanie zabiegów fryzjerskich.

Kursy te  przeznaczone są dla osób dorosłych posiadających świadectwo ukończenia szkoły gimnazjalnej, 8-klasowej szkoły podstawowej lub  szkoły ponadgimnazjalnej w różnych zawodach.

Osoby zainteresowane nauką na w/w kierunkach powinny zgłosić się w sekretariacie szkoły w terminie do 10 września 2013 r. celem złożenia stosownych dokumentów związanych z przyjęciem do szkoły.