Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

Wspólne świętowanie na krośnieńskim rynku

W dniu 20.12.2014 roku na krośnieńskim Rynku już po raz czternasty odbyła się wspólna wigilia dla mieszkańców miasta.

To spotkanie krośnian, na które co roku zapraszają członkowie Unii Przedsiębiorczych i włodarze miasta. Po tradycyjnym opłatku, życzeniach, przyszła pora na poczęstunek. Specjalnie na tę okazję krośnieńscy restauratorzy przygotowali wigilijne potrawy, świąteczne smakołyki. Nie zabrakło pierogów, bigosu, ryby, grochówki, barszczu, gołąbków i słodkości. W obsługę gastronomiczną spotkania włączyła się również i nasza szkoła ; panie Ewa Starowiejska i Alicja Kus wraz z uczniami; Aleksandrą Kałwik, Agnieszką Szepielak, Renatą Marszałek, Katarzyną Kmon oraz Damianem Gnapem.