Rok Szkolny 2014/2015
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2014/2015

Konkurs przyrodniczy „Ochrona przyrody w Podkarpackich lasach” rozstrzygnięty

przyrodniczy27 marca 2015 r. w naszej szkole odbył się finałowy etap konkursu przyrodniczy „Ochrona przyrody w Podkarpackich lasach".

Do udziału w turnieju przystąpiło 5 zespołów z trzech szkół z Krosna. Komisja konkursowa w skład której wchodzili: Pani Naczelnik Wydziału Edukacji UM Krosna Grażyna Gregorczyk, przedstawiciele RDOŚ w Krośnie w osobach: Hubert Fedoń i Tomasz Jastrzębski, przedstawiciel RDLP w Krośnie pan dr Tomasz Kałamarz, Pani dyrektor ZSP nr 2 Ewa Starowiejska oraz dr Magdalena Misiorowska (były nauczyciel biologii w ZSP nr 2) jednogłośnie za zwycięzcę uznał Zespół z ZSP nr 5 w osobach: Remigiusz Najbar, Bartłomiej Bieńko oraz Olga Iwanienko, który uzyskał najwięcej punktów w rozgrywce. Drugie miejsce zajął zespół z tej samej szkoły, a były to: Dominika Wywar, Anita Rymarz oraz Patrycja Bień. Obie drużyny były pod opieką merytoryczną Pani Anny Jurczak. Trzecie miejsce zajęły uczennice naszej szkoły: Marzena Bachta, Regina Bachta i Marlena Drozdalska, będące od opieką Magdaleny Misiorowskiej. Trzecie i czwarte miejsce zajęły zespoły z ZSP nr 4, będące pod opieką Pani Barbary Szarłowicz. Były to odpowiednio: Marlena Fedak, Patrycja Szajna i Adrian Bożek oraz Dominik Kłodowski, Mateusz Burzyński i Patryk Szurlej. Wszyscy uczestnicy II etapu konkursu otrzymali wspaniałe nagrody rzeczowe (min. plecaki turystyczne, książki, pendrive'y, zegary, kalendarze, czapki z daszkiem), których sponsorem byli: RDLP w krośnie, RDOŚ w Rzeszowie oraz Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych. Łączna wartość nagród finalistów jak i szkół biorących udział w konkursie wynosiła około 3 tyś zł.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.