Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy

Konkurs na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy rozstrzygnięty!

Samorząd Uczniowski wspólnie z wychowawcami OHP zorganizowali szkolny konkurs na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy, w którym wzięło udział 6 klas: I F/W, II TŻ, II C, III C, IV TG. Największym zaangażowaniem wykazały się uczennice klasy I F/W, które złożyły trzy prace.
Komisja w składzie: Wiesław Wójcik, Małgorzata Płatek, Dorota Wais-Mikosz, Stanisław Mchowski wyłoniła zwycięzców konkursu, oto oni:

I miejsce zajęła: Dominika Gazda uczennica klasy IV TG
II miejsce zajęła : Barbara Kurcab uczennica klasy I F/W
III miejsce zajęła: Olimpia Jagielnik uczennica klasy I F/W

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni słodkim upominkiem, a zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe. Komisja podkreśliła wysoki poziom konkursu. Wszystkie prace spełniały założone kryteria. Wykonawcy wykazali się pomysłowością, kreatywnością.