Rok Szkolny 2014/2015
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2014/2015

Trzecia edycja Olimpiady Wiedzy o Gospodarce

19 marca 2015 r. odbyła się w naszej szkole trzecia edycja Olimpiady Wiedzy o Gospodarce zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Ekonomiczno – Humanistyczną w Bielsku – Białej. Był to etap I - eliminacje szkolne.

Celem Olimpiady zgodnie z założeniami organizatorów było upowszechnianie i pogłębianie wiedzy ekonomicznej, rozwijanie umiejętności analizy zjawisk społecznych oraz kształtowanie aktywnych postaw w życiu publicznym.
Adresatami tego przedsięwzięcia byli uczniowie zainteresowani tematyką przedsiębiorczości, ekonomii i zarządzania. Z naszej szkoły w I etapie wzięli udział następujący uczniowie: z klasy IV TG - Arendarczyk Tomasz, Mróz Kamil, Sobolewski Jakub, Szubrycht Rafał oraz z klasy III TŻ Bielawa Bartłomiej i Czaja Karolina.
Do etapu II – półfinału zgodnie z regulaminem Uczelni został zakwalifikowany Tomasz Arendarczyk. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie etapu szkolnego była pani Krystyna Paradysz – nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.