Rok Szkolny 2014/2015
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2014/2015

Sprawozdanie z imprez środowiskowych

imprezy srodowiskoweMiesiąc czerwiec to czas, który obfituje w wiele imprez środowiskowych zorganizowanych z myślą o dzieciach. Na terenie Miasta Krosna odbywały się Pikniki Rodzinne, Jarmarki zorganizowane przez przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja oraz inne instytucje. Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów dużym powodzeniem cieszyły się usługi wykonywane przez uczennice naszej szkoły uczące się w zawodzie fryzjer.

29.05.2015 r. W Miejskim Zespole Szkół z Odziałam Integracyjnymi odbył się „Piknik Rodzinny" podczas, którego uczennice klasy III ZSZ wraz z nauczycielami Lilianą Sawaryn i Danutą Gnap wykonywały usługi fryzjerskie, czesząc fantazyjne fryzurki wszystkim chętnym uczestnikom pikniku.

30.05.2015 r. W Szkole Podstawowej Nr 8 w Krośnie odbył się kolejny Piknik, na którym uczennice wraz z panią M. Ochwat-Miąsik uatrakcyjniały dzieciom czas zabawy.

01.06. 2015 r. Piknik w Przedszkolu Nr 8 „Bajkowa ósemka". Dla dzieci w tym dniu przygotowane było wiele zabaw i atrakcji, tutaj także uczennice klasy I TF tworzyły piękne loczki oraz malowały paznokcie najmłodszym uczestnikom tego święta.

02.06.2015 r. Kolejny raz uczennice klas fryzjerskich wraz z nauczycielami Lilianą Sawaryn i Danutą Gnap uczestniczyły w „Pikniku Rodzinnym" zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 7 w Polance. Obok fantazyjnych kolorowych fryzur, pięknych loków wykonanych przez uczennice klas I i II TF z ZSP Nr 2 w Krośnie największym powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy. Uczennice Elżbieta Hap i Emilia Nowak na buziach najmłodszych dzieci tworzyły kolorowe malowidła.

13.06.2015 r. Piknik Rodzinny „Michayland - Fantastyczna Kraina Zabawy". Głównym organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Troski o Dzieci i Młodzież im ks. Bronisława Markiewicza p.n. Oratorium „Twój Dom" w Krośnie. Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów, bardzo dużym powodzeniem cieszył się „kącik piękności". Uczennice ZSP Nr 2 w Krośnie wykonywały dla wszystkich chętnych dzieci usługi fryzjerskie. Kolorowały, upinały, zaplatały i lokowały włosy a także malowały paznokcie. Uczestniczące w Pikniku uczennice klas fryzjerskich I, II, III TF były pod opieką pani L. Sawaryn.

Wielkie podziękowania za wspaniałą pracę i zaangażowanie należą się wszystkim uczennicom udzielającym się w tych imprezach.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.