Konkurs fryzjerski w Sosnowcu

konkurs sosnowiec 201824 stycznia 2018 roku odbył się Finał III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Młody mistrz fryzjerstwa”, którego organizatorem było Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu.

W konkursie uczestniczyli uczniowie szkół fryzjerskich z całego kraju. Młodzi adepci sztuki fryzjerskiej startowali w jednej konkurencji. Ich zadaniem było wykonanie fryzury pokazowej na modelce, inspirowanej motywem piekła i szatana. Temat przewodni brzmiał „Piekielne klimaty”. Naszą szkołę reprezentowała Anna Zając z modelką Dominiką Dobosz, uczennice III klasy technikum fryzjerskiego.

01

Ocenie podlegało wykonane zadanie według następujących kryteriów: precyzyjność, efektowność, staranność przygotowanej fryzury, zamysł kompozycyjny, a także dobór stroju i makijażu. Komisja Konkursowa wyróżniła twórczość naszej uczennicy.
Anna Zając otrzymała nagrodę Dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu.

02