XVI Powiatowy Konkurs Polskiej Pieśni Patriotycznej

konkurs piesni patriotycznej 202327 października 2023 r. w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury w Dukli odbył się XVI Powiatowy Konkurs Polskiej Pieśni Patriotycznej pod Patronatem Starostwa Powiatowego w Krośnie.

Na tym konkursie naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 2 TŻ Martyna Marecka z Grupy wokalnej DREAM, której opiekunem jest P. Wojciech Bazan. Martyna zaprezentowała utwór pt. „Ojczyzno ma”.

W kategorii szkół ponadpodstawowych wystąpiło 12 uczestników. Konkurs miał bardzo wysoki i wyrównany poziom. Mimo bardzo dobrego występu, naszej uczennicy nie udało się zakwalifikować do grona laureatów. Tym razem nie wyszło, ale bogatsi o nowe doświadczenia i chęć dalszego rozwoju, będziemy przygotowywać się do kolejnych konkursów wokalnych.

Opracował opiekun Grupy wokalnej DREAM:
Wojciech Bazan