ANIOŁY I DEMONY - konkurs fryzjerski

anioly i demony 2023W dniu 16.11.2023 r. uczniowie z naszej szkoły brali udział w międzyszkolnym konkursie fryzjerskim, który odbywał się w Zespole Szkół Nr 1 im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Tarnobrzegu.

Wzięli w nim udział uczniowie z czternastu szkół w województwie podkarpackim, świętokrzyskim i lubelskim, łącznie 34 zawodników.

Tematem konkursu były ANIOŁY I DEMONY, a ocenie podlegały nie tylko kreatywne fryzury, ale również makijaże i kreacje.
Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Tutak kl. V TA/TF, Wiktoria Kapelan kl. IV TF i Jakub Żurawicz kl. IV TF oraz opiekunowie panie W. Zięba i K. Statsenko.
Wyczesane fryzury były genialne, pełne fantazji i pomysłowości, co można zobaczyć na zdjęciach.
Cieszymy się że mamy tak zdolną młodzież.

Wraz z uczestnikami do Tarnobrzega, udała się część klasy IV TF, która wiernie kibicowała swoim koleżankom i koledze podczas zmagań konkursowych, za co bardzo DZIĘKUJEMY!!!

Opracowała: W. Zięba