Licealiada w piłkę ręczną dziewczyn

licealiada reczna 2023W czwartek, 30 listopada 2023 r. w II LO w Krośnie, 5 szkół ponadpodstawowych rywalizowało o awans do zawodów powiatowych w piłce ręcznej dziewcząt.

Drużyna dziewcząt z naszej szkoły (ZSP Nr 2) dokonała, jak dotąd, niebywałego wyczynu, pokonując wszystkie startujące drużyny w turnieju i zdobywając komplet punktów – awansowała do dalszych rozgrywek w powiecie. Już we wtorek, 5 grudnia, kolejne rozgrywki, których jesteśmy organizatorami (drużyna, która wygrywa Licealiadę, organizuje powiaty).
Ogromne gratulacje !!! Stawką jest awans do rozgrywek wojewódzkich.

Skład naszej drużyny dziewcząt poniżej a wyniki spotkań, punktacje i inne ciekawe sytuacje do obejrzenia na zdjęciach.

Opiekunem szczypiornistek był Wiesław Wójcik.