Klasa I C na wykładzie w PANS Krosno

pans wyklad 2024Tuż przed feriami, w piątek 26.01.2024 r. część uczniów klasy I C pod opieką pedagoga szkolnego wzięła udział w wykładzie pana Zdzisława Mazurskiego pt. ”Zagrożenia w Internecie”, który odbył się w auli Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie.

Wykład poruszał kwestie zagrożeń związanych z nieprzemyślanym korzystaniem z Internetu, odpowiedzialności prawnej oraz zasad bezpiecznego korzystania z sieci.

Wykładowca szczególny nacisk położył na kwestie przemocy psychicznej oraz jej skutków zarówno dla ofiar jak i sprawców.

Uczniowie naszej szkoły godnie reprezentowali naszą szkołę a ich zachowanie podczas wykładu było wzorowe.

Opracowanie:
Urszula Pająk