Wiosenne Metamorfozy 2024

wiosenne metamorfozy 2024Dnia 20 marca 2024 r. odbył się konkurs szkolny dla klas branżowych „Najlepszy uczeń w zawodzie fryzjer” . Organizatorem był Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Ks. St.Szpetnara oraz 9 – 10 Hufiec Pracy w Krośnie.

W konkursie wzięło udział 6 osób z klasy 1 F/K, 2 F, 2W. Temat konkursu brzmiał: „Wiosenne metamorfozy – fryzura kobieca w stylu retro”.

Uczennice wykonywały fryzury retro na modelkach i musiały przygotować pełną stylizację sylwetki , czyli: strój, dodatki, makijaż.

Jury w składzie: 1. przewodnicząca z-ca dyr. Agata Betlej, 2. mistrz w zawodzie fryzjer – Agata Gierlach (właścicielka Salonu Fryzjerskiego „Katrin”) 3. mistrz w zawodzie fryzjer – Ewa Tomkowicz (właścicielka Salonu Fryzjerskiego „Ewa”) 4. Opiekun 9 – 10 Hufiec Pracy Jolanta Ochęduszko ogłosiło wyniki:

I miejsce – Dominika Dominik kl. 2 F

II miejsce – Amelia Wilusz kl. 2 F

III miejsce – Dominika Głód kl. 2 F

Wyróżnienia zostały przyznane: Wiktorii Tabisz kl. 2 F oraz Katarzynie Mendocha kl. 2 F.

Nagrody i dyplomy za udział wręczali: dyrektor szkoły Bogdan Skotnicki i komendant 9 -10 Hufiec Pracy Emil Stachyrak. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za udział i wykonanie bardzo ciekawych fryzur. Gratulujemy!

Opiekunowie konkursu:
Barbara Kozdraś