Ogólnopolski Konkurs wiedzy o zasadach BHP

konkurs bhp 2023Dnia 18.10.2023 r. w Izbie Rzemieślniczej w Rzeszowie, odbyła się XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych. Konkurs odbył się pod patronatem Głównego Inspektora Pracy.

W konkursie brało udział 15 uczniów reprezentujących szkoły z całego Podkarpacia. W etapie wojewódzkim naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy 3F/K (Natalia Janik, Natalia Szczepanik, Emilia Kawa).
Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze uczennice, a dwie z nich zakwalifikowały się do 2 etapu, w którym zajęły odpowiednio 4 miejsce (Natalia Szczepanik) i 1 miejsce (Natalia Janik).
Natalia Janik wygrywając zakwalifikowała się do etapu ogólnokrajowego, który odbędzie się 5 grudnia w Warszawie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Opiekunem grupy był pan Hubert Wilk.