XI Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

koledy pastoralki 2024Sukces naszych uczennic Karoliny Fiedeń i Kingi Zajdel. 19 stycznia 2024 r. w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury w Dukli odbył się XI Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek.

Karolina i Kinga zaprezentowały piękną pastorałkę „Pastorałka od serca do ucha”, zachwyciły swoim głosem, układem tanecznym oraz strojem.
Wraz z opiekunem panią Iwoną Milczek-Hejnar wyruszyły w niedzielę 21 stycznia na koncert kolęd do Kościoła Parafialnego św. Marii w Dukli, by odebrać wyróżnienie w kategorii: szkoła średnia oraz statuetkę.

Gratulujemy serdecznie sukcesu, zwłaszcza, że lista uczestników była długa, a poziom konkursu bardzo wysoki. Uchylę rąbka tajemnicy i powiem, że Karolina i Kinga pracują obecnie nad kolejnym projektem i wkrótce Was mile zaskoczą.

Opracowała: Iwona Milczek-Hejnar