XXXII Konkurs Kolęd i Pastorałek

koledy pastoralki2 2024Sukces naszej uczennicy Karoliny Fiedeń - wyróżnienie w kategorii: szkoły ponadpodstawowe. 24 stycznia w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się XXXII Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym wzięły udział nasze zdolne uczennice.

Karolina Fiedeń wywalczyła wyróżnienie, prezentując utwór ,,Kolęda Maryi". Kinga Zajdel zaśpiewała piękną kolędę pt. ,,Cicha noc". Uczennice przygotowała do konkursu p. Iwona Milczek-Hejnar.

Maja Szydło zaprezentowała się w utworze pt. „A to komu aniołkowie", natomiast Martyna Kułak zaśpiewała tradycyjną kolędę „Lulajże, Jezuniu". Obie uczennice przygotował do konkursu opiekun Grupy wokalnej „Dream" p. Wojciech Bazan.

Chociaż wymienionym wyżej trzem naszym uczestniczkom nie udało się tym razem zdobyć miejsca czy wyróżnienia, to trzeba podkreślić, że Ich występy były bardzo dobre.
Po prostu brakło może przysłowiowego „szczęścia”. Następnym razem będzie lepiej, a już teraz gratulujemy Im występów i życzymy kolejnych sukcesów.

Opracowali: Iwona Milczek – Hejnar i Wojciech Bazan